Výberové konanie na pracovnú pozíciu

biela orava.jpgMiestna akčná skupina Biela Orava

Beňadovo č. 66, 02963  Beňadovo

Tel: 0905 979 718, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Web: www.masbielaorava.sk

Miestna akčná skupina Biela Orava vyhlasuje

výberové konanie na pracovnú pozíciu

Odborný administratívny asistent /ekonomický manažér Miestnej akčnej skupiny Biela Orava  (Hlavný pracovný pomer)

Počet obsadzovaných pracovných pozícií: 2

Pracovné úlohy a zodpovednosť:

Vo vzťahu k realizácii stratégie CLLD zabezpečuje odborné činnosti:

• súčinnosť pri príprave a zmene výziev na predkladanie žiadostí o príspevok,
  • príjem a registrácia žiadostí o príspevok,
  • výkon formálnej kontroly prijatých žiadostí o príspevok,
  • príjem a vedenie evidencie prijatých žiadostí o platbu užívateľmi,
  • výkon základnej finančnej kontroly a administratívnej finančnej kontroly žiadosti o platbu užívateľa,
  • sledovanie a kontrola stavu vybavenia žiadosti o platbu užívateľa,
  • úhradu finančného príspevku užívateľovi,
  • účtovanie o poskytnutých príspevkoch užívateľom,
  • poskytovanie odbornej súčinnosti projektovému manažérovi pri plnení jeho úloh.

Vo vzťahu k realizácii projektu na chod MAS zabezpečuje:

• vypracovanie žiadosti o platbu na riadiace orgány,
  • účtovanie o účtovných prípadoch súvisiacich s chodom MAS*,
  • vedenie agendy personalistiky a miezd*,
  • poskytovanie odbornej súčinnosti projektovému manažérovi pri plnení jeho úloh,

Kvalifikačné predpoklady:

• vysokoškolské vzdelanie min. II. stupňa a min. odborná prax 2 roky, alebo ukončené úplné SŠ vzdelanie s maturitou a min. odborná prax 3 roky.
  • skúsenosť s prípravou/implementáciou/riadením projektov spolufinancovaných z regionálnych/národných/medzinárodných grantov, resp. fondov EÚ.
  • Znalosť Programu rozvoja vidieka SR 2014 – 2020 a Integrovaného regionálneho operačného programu 2014 – 2020, ako aj problematiky EŠIF je vítaná.

Všeobecné spôsobilosti:

• Schopnosť tímovej práce, informačná gramotnosť (ovládanie základných kancelárskych softvérových balíkov, príp. grafických programov, práca s web stránkami).
  • Vodičský preukaz skupiny B.

Ďalšie požiadavky:

• znalosť anglického a/alebo poľského jazyka je výhodou
  • trvalý pobyt v území MAS Biela Orava

Požadované  doklady:

• životopis - Europass,
  • referencie z oblasti prípravy/implementácie/riadenia projektov, prípad. odporúčania z predchádzajúcich zamestnaní.
  • fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
  • čestné prehlásenie o bezúhonnosti,
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Doklady je potrebné doručiť do 19. 01. 2018 poštou, alebo osobne na adresu: Miestna akčná skupina Biela Orava, Beňadovo č. 66, 029 63 p. Mútne . Obálku je potrebné označiť „Výberové konanie Odborný administratívny asistent /ekonomický manažér“. Rozhodujúci je dátum doručenia!

Uchádzači o pracovnú pozíciu môžu využiť telefonické poskytovanie informácií v pracovných dňoch od 8,00hod-16,00hod, č. tel. 0918 631 982, Mgr. Mária Ondreková, manažérka združenia.

Dátum výberového konania: 22.01.2018, o 15.00 hod v zasadačke obecného úradu BREZA.

obec dolezitekontakty

Obecný úrad:
Oravská Jasenica 126                       IČO: 00314714
029 64 Oravská Jasenica                  DIC: 2020571729
tel.: +421 43 5525 121
web: www.oravskajasenica.sk

Copyright © 2018 Obec Oravska Jasenica - oficiálna stránka obce. Všetky práva vyhradené.